O nas

Atma (czyli dusza według ajurwedy) to miejsce, które łączy holistyczne podejście do pacjenta oraz najnowsze technologie i profesjonalną obsługę. Pragniemy aby każdy poczuł się u Nas wyjątkowo zaopiekowany, zrelaksowany i co najważniejsze zobaczył efekty terapii. Nasz zespół pomoże stworzyć najlepsze plany zabiegowe jednocześnie wprowadzając niezapomnianą atmosferę. Atma Clinic to miejsce, które powstało aby zadbać o Twoją duszę i ciało.

Agata i Waldemar Bukowscy

Anna Jóźwiak

Licencjonowany Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zdriwua, Urody i Edukacji w Poznaniu. Aktualnie w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku Kosmetologia. Pasjonuje się zabiegami z zakresu pielęgnacji twarzy i modelowania sylwetki z wykorzystaniem najnowszych technologii. Chętnie poszerza swoją wiedzę z dziedziny kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej. W pracy kieruje się dokładnością i sumiennością, a zadowolenie i komfort klienta stawia na pierwszym miejscu. Wolny czas zazwyczaj spędza aktywnie w towarzystwie rodziny i znajomych.

Nikola Koralewska

Licencjonowany kosmetolog. Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych oraz modelujących sylwetkę. Jest pasjonatką technologii łączonych, dlatego niezwykłą radość daje jej obserwacja, jak efekty zabiegowe wpływają na samopoczucie pacjentów-to dla niej czynnik motywujący do dalszego rozwoju i projektowania jeszcze skuteczniejszych terapii.

Magda Myca

Dyplomowany magister Kosmetologii. Posiada 6 letnie doświadczenie w pracy ze sprzętami hi-tech. Fascynuje ją modelowanie sylwetki, laseroterapia oraz kosmetologia estetyczna. W pracy kieruje się holistycznym i profesjonalnym podejściem do klienta. Otwarta na nowe wyzwania. Uwielbia pracę z drugim człowiekiem. Świadoma, że balans pomiędzy ciałem a duchem jest niezwykle istotny codziennie nad nim pracuje, a także stara się pomagać osiągnąć go innym.

Julia Wojnarowska

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Najbardziej lubi wykonywać zabiegi terapeutyczne na twarz oraz zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Charakteryzuje ją dokładność, delikatność, poczucie estetyki oraz umiejętność wysłuchania. Jej podejście do każdego klienta jest bardzo indywidualne, ponieważ wie że każdy jest inny, czego innego potrzebuje i oczekuje. W wolnych chwilach fotografuję i chętnie spędza czas w otoczeniu natury.